W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

I miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt

Międzypowiatowe zawody szkół podstawowych w unihokeju dziewcząt

19 listopada 2022 r. w Chudku uczennice SP Zabrodzie wzięły udział w Międzypowiatowych Igrzyskach Szkół Podstawowych w Unihokeju Dziewcząt (Igrzyska Dzieci - rocznik 2010 i mł.). Turniej zakończyły na I miejscu!

W zawodach wzięły udział 3 drużyny, które rywalizowały ze sobą w systemie "każdy z każdym". Mecze trwały po 20 min (2 x 10 min). 

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce - SP Zabrodzie (powiat wyszkowski)
• II miejsce - SP Chudek (powiat ostrołęcki)
• III miejsce - SP Szelków (powiat makowski)

Skład SP Zabrodzie:

M. Kornacka, G. Skibińska, A. Gołaszewska, M. Getka, N. Matusik, K. Augustyniak, L. Getka, J. Karmiłowicz, M. Stańczak, J. Wielądek, O. Gajcy, S. Olszewska.

Zawody nie były łatwe. Mecz z drużyną z Chudka był wyjątkowo zacięty i obfitował w wiele emocjonujących zwrotów akcji. Nasze uczennice stanęły jednak na wysokości zadania i po sygnale końcowym mogły się cieszyć z korzystnego wyniku i awansu do finału wojewódzkiego.

Nasza bramkarka - Magda Kornacka - została wybrana najlepszą zawodniczką turnieju, za co otrzymała pamiątkową statuetkę. Ponadto wyróżniono indywidualnie Maję Getkę i Nikolę Matusik.

GRATULUJEMY!

Opracował: M. Mędrzycki

Zdjęcia (17)

{"register":{"columns":[]}}