W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dzień Dziecka

Grupa dzieci na scenie. Dziewczynki w różowych spódniczkach i czerwonych kwiatach na głowach, chłopcy z czerwonymi krawatami i szelkami

2 czerwca 2024r. w naszej gminie obchodzony był Dzień Dziecka.

Jak co roku przybyłych na teren Szkoły Podstawowej im. C. K. Norwida w Dębinkach przywitali organizatorzy, zapowiadając bogate w atrakcje niedzielne popołudnie.

Tradycyjnie Festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka rozpoczęto Gminnym Przeglądem Piosenki Przedszkolnej "Wesołe nutki" 2024, podczas którego zaprezentowało swoje wokalne i taneczne umiejętności ponad 100 uczestników z grup przedszkolnych i oddziałów "0" z terenu Gminy Zabrodzie.

Serdecznie dziękujemy Wychowawcom, opiekunom i rodzicom za liczne przybycie i wspieranie najmłodszych uczestników.

Następnie scenę przejęli młodzi artyści, którzy oczarowali publiczność pokazami tańca wyćwiczonymi na stałych zajęciach realizowanych przy GOK w Zabrodziu.

Dziękujemy Paniom: Blance Malinowskiej ze Studia Tańca. FEN oraz pani Katarzynie Kubalskiej-Walczyńskiej za profesjonalne  przygotowanie.

Po części artystycznej scenę przejął Iluzjonista Francesco, który nie zawiódł publiczności dobrym humorem i zabawą, pokazując przy tym wiele magicznych sztuczek. Zarówno dzieci jak i dorośli mimo chwilowej deszczowej aury przenieśli się w świat magii.

Przez cały czas trwania festynu dostępne były bezpłatne atrakcje m.in.: lunapark, karuzela samochodowa, kącik malucha, konkursy rodzinne „Bociany”. Można było także skorzystać ze stoisk grillowych i  kiermaszowych.

Dziękujemy także Radzie Rodziców w Szkole Podstawowej im. C. K. Norwida w Dębinkach, Stowarzyszeniu Aktywne Zabrodzie oraz Panu Mariuszowi Zera realizującemu zabezpieczenie medyczne i nauki pierwszej pomocy.

Organizatorami byli: Gmina Zabrodzie, Gminny Ośrodek Kultury w Zabrodziu, Gminna Biblioteka Publiczna w Zabrodziu, Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Zabrodziu oraz Ambasada Artystyczna Jacek Ruciński.

Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego

Patronat medialny: Nowy Wyszkowiak, Tuba Wyszkowa

Wideo

Zdjęcia (49)

{"register":{"columns":[]}}