W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Zabrodzie

Czarny napis na białym tle OGŁOSZENIE

Szanowni Państwo!

Gmina Zabrodzie realizuje Program Budowy Przydomowych Oczyszczalni Ścieków w oparciu o Uchwałę nr XXX/209/2021 Rady Gminy Zabrodzie z dnia 25 sierpnia 2021r. r. w sprawie określenia zasad udzielania i rozliczania dotacji celowej na dofinansowanie budowy przydomowych oczyszczalni ścieków na terenie Gminy Zabrodzie.

Jest to Program, w ramach którego można uzyskać dofinansowanie do budowy przydomowej oczyszczalni  ścieków w wysokości maksymalnie 50% kosztów  budowy, jednak  nie więcej  niż 5 000,00 zł.

Wnioski o udzielenie dotacji  na rok 2022 wraz z niezbędnymi załącznikami można składać w Urzędzie Gminy Zabrodzie, ul. Wł. St. Reymonta 51, 07-230 Zabrodzie od dnia 01-10-2021 do dnia 31-10-2021r. (decyduje data wpływu do Urzędu).

Szczegółowe informacje pod numerem 29 64-23-191 lub woda@zabrodzie.pl oraz na stronie internetowej Urzędu Gminy.

Wójt Gminy
/-/ Krzysztof Jezierski 

Materiały

WNIOSEK O UDZIELENIE DOTACJI CELOWEJ NA DOFINANSOWANIE BUDOWY PRZYDOMOWYCH OCZYSZCZALNI ŚCIEKÓW NA TERENIE GMINY ZABRODZIE
WNIOSEK​_O​_UDZIELENIE​_DOTACJI​_CELOWEJ​_NA​_DOFINANSOWANIE​_BUDOWY​_PRZYDOMOWYCH​_OCZYSZCZALNI​_ŚCIEKÓW​_NA​_TERENIE​_GMINY​_ZABRODZIE.pdf 0.34MB
Formularz informacji przedstawianych przy ubieganiu się o pomoc de minimis
Formularz​_informacji​_przedstawianych​_przy​_ubieganiu​_się​_o​_pomoc​_de​_minimis.pdf 0.34MB
Pełnomocnictwo
Pełnomocnictwo​_współwłaściciele.pdf 0.33MB
KLAUZULA INFORMACYJNA
KLAUZULA​_INFORMACYJNA.pdf 0.13MB