W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.

Mobilny Punkt Informacyjny w Wymiarkach, 25.04.2024 r. Zespół Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zaprasza na bezpłatne konsultacje. Spotkanie odbędzie się w czwartek 25 kwietnia 2024 r. w Wymiarkach.

Mobilny Punkt Informacyjny w Wymiarkach, 25.04.2024 r.

 

Zespół Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze zaprasza na bezpłatne konsultacje. Spotkanie odbędzie się w czwartek 25 kwietnia 2024 r. w Wymiarkach.

 

O wydarzeniu

Podczas rozmów z naszym specjalistą dowiesz się o wsparciu z Funduszy Europejskich – m.in. na założenie firmy lub jej rozwój – oraz o projektach, w których możesz uczestniczyć. Jeśli pracujesz w samorządzie lub działasz w organizacji pozarządowej, zapoznasz się z aktualnymi konkursami na dofinansowanie projektów.

Dodatkowo uzyskasz informacje o partnerstwie publiczno-prywatnym i dowiedziesz się, jak łączyć PPP z funduszami unijnymi.

 

Ponadto podczas spotkania porozmawiasz z osobą reprezentującą Regionalny Punkt Kontaktowy w ramach Programu Współpracy INTERREG Brandenburgia – Polska o:

  • nowych projektach Interreg w perspektywie finansowej 2021-2027,
  • możliwościach współpracy,
  • pomysłach projektowych,
  • ewentualnych możliwościach znalezienia partnerów po stronie niemieckiej.

 

Kiedy i gdzie

Konsultacje odbędą się w czwartek 25 kwietnia 2024 r.:

  • w godz. 12:00 – 14:30 w Urzędzie Gminy Wymiarki, ul. Księcia Witolda 5, 68-131 Wymiarki.

 

Kontakt

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami:

 

Jeśli masz pytania w sprawie rozmów o projektach transgranicznych, skontaktuj się z tymi osobami:

 

Serdecznie zapraszamy!

 

{"register":{"columns":[]}}