W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wyłożenie do publicznego wglądu projektów uproszczonych planów urządzenia lasu na lata 2022-2031

Grafika z napisem informacja

W związku z wyłożeniem do publicznego wglądu w Urzędzie Gminy Stryszów projektów uproszczonych planów urządzenia lasu na lata 2022-2031 dla lasów niestanowiących własności Skarbu Państwa należących do osób fizycznych, położonych na terenie Gminy Stryszów, Starosta Wadowicki informuje, że w dniu 17 września 2021 roku w godzinach od 8.00 do 15.00 w siedzibie Urzędu Gminy w Stryszowie jest zaplanowany dyżur prowadzony przez wykonawców przedmiotowej dokumentacji tj. Spółki „LAS-R” Sp. z o.o. z siedzibą: ul. Snycerska 34/13, 30-817 Kraków.

W związku z powyższym zapraszamy zainteresowane osoby celem zapoznania się z projektem Uproszczonego Planu Urządzenia Lasów