W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Punkt obsługi mieszkańców – Stryszów nr 542

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Szanowni Mieszkańcy!
Informujemy, że w budynku Stryszów nr 542, będącym m.in. siedzibą Ludowego Klubu Sportowego „Chełm” Stryszów znajduje się punkt obsługi mieszkańców.


W każdy wtorek, nasz ekodoradca prowadzi tam działania doradcze i informacyjno-edukacyjne w zakresie odnawialnych źródeł energii, efektywności energetycznej, źródeł ogrzewania, uchwały antysmogowej oraz dostępnych programów dofinansowania do wymiany urządzeń grzewczych, termomodernizacji budynków mieszkalnych i montażu OZE. Ekodoradca udziela także doradztwa i pomocy dla mieszkańców w sposobie wypełniania wniosków o dofinansowanie i ich rozliczania.

W pozostałe dni prosimy o kontakt z ekodoradcą pod numerem: 33 879 74 12, wew. 123.
#FunduszeEuropejskie
 

{"register":{"columns":[]}}