W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie informacyjne o programie „Czyste Powietrze”

Logo programu - czyste powietrze zdrowy wybór

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne o Programie „Czyste Powietrze”, które odbędzie się w dniu 27 marca 2024 r. (środa) o godz. 15:00 na Sali sesyjnej Urzędu Gminy Stryszów.

Na spotkaniu przybliżymy Państwu ogólne zasady uczestnictwa w programie, wskażemy jak prawidłowo wypełnić i rozliczyć wniosek o dofinansowanie oraz odpowiemy na Państwa pytania w tym zakresie.

Spotkanie zostanie przeprowadzone przez pracowników Urzędu Gminy w Stryszowie.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców gminy do udziału w przedmiotowym spotkaniu!

Przypominamy!

Program „Czyste Powietrze” to program, w ramach którego istnieje możliwość otrzymania dofinansowania na wymianę starych nieefektywnych źródeł ciepła na paliwo stałe na nowoczesne kotły spełniające najwyższe normy oraz przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w nim lokalu mieszkalnego wraz z montażem odnawialnych źródeł energii.

Maksymalna dotacja może wynosić:

  •  do 42 200 zł (lub nawet 67 200 zł z kompleksową termomodernizacją) dla podstawowego poziomu dofinansowania;
  • do 60 200 zł (lub nawet 100 200 zł z kompleksową termomodernizacją) dla podwyższonego poziomu dofinansowania (możliwość wnioskowania z prefinansowaniem);
  • do 80 200 zł (lub nawet 136 200 zł z kompleksową termomodernizacją) dla najwyższego poziomu dofinansowania (możliwość wnioskowania z prefinanso
     

Materiały

Spotkanie informacyjne - plakat
Plakat​_-​_spotkanie​_informacyjne​_PP​_Czyste​_Powietrze.pdf 10.70MB
{"register":{"columns":[]}}