W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie informacyjne "LSR w 2024 roku"

logo Doliny Karpia - w stylu witrażu narysowany karp. Użytek kolory: czerwony, fioletowy, zielony niebieski

Stowarzyszenie Dolina Karpia zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 26.06.2024 r. o godzinie 15:00 w siedzibie Regionalnego Ośrodka Kultury w Zatorze (Zator, Plac Jana Matejki 1). Wejście do budynku na poziomie terenu. Budynek posiada parking z miejscami postojowymi dla osób z niepełnosprawnością.

Na spotkaniu zostaną przedstawione informacje dotyczące możliwości dofinansowania projektów w ramach LSR na lata 2023 - 2027 oraz naborów planowanych w bieżącym roku.

Prosimy o zgłaszanie chęci uczestnictwa w szkoleniu telefonicznie (tel. 33/841 05 84), drogą elektroniczną (biuro@dolinakarpia.org) lub poprzez formularz zgłoszeniowy do dnia 25.06.2024 r.

Stowarzyszenie Dolina Karpia zapewni równy dostęp do uczestnictwa w spotkaniu i komfortu jego uczestników. Dlatego prosimy osoby ze szczególnymi potrzebami o wypełnienie Formularza zgłoszenia szczególnej potrzeby.

Serdecznie zapraszamy.

{"register":{"columns":[]}}