W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Prace remontowe w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Stroniu

Logo Województwa Małopolskiego na białym tle

Z końcem roku Gmina Stryszów zakończyła projekt pn. „Prace remontowe w budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Stroniu” obejmujący modernizację pomieszczeń garażowych budynku strażnicy OSP Stronie. Realizacja przedsięwzięcia miała na celu poprawę bezpieczeństwa i komfortu użytkowania obiektu przez strażaków ochotników. 
W ramach przeprowadzonego remontu wymieniono dwie dotychczasowe bramy garażowe na nowoczesne modele, co nie tylko poprawiło estetykę budynku, ale również zabezpieczyło przechowywany sprzęt jednostki. Poszerzenie otworów bram garażowych oraz obniżenie poziomu posadzki o około 15 cm pod stanowiskami garażowymi, umożliwi jednostce w przyszłości zakup nowszego i większego samochodu pożarniczego.

W rezultacie zrealizowanego projektu strażnica OSP Stronie zyskała nowoczesne i funkcjonalne pomieszczenia garażowe, sprzyjające sprawnemu przechowywaniu sprzętu. Inwestycja nie tylko podniosła standardy bezpieczeństwa, ale również poprawiła wizerunek całego obiektu, który jest współdzielony z Gminnym Ośrodkiem Kultury.


 

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}