W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Pożegnanie

Biała róża na czarnym tle

Z głębokim smutkiem informujemy, że odeszła od nas Małgorzata Kowalska, długoletni kierownik Gminnego Ośrodka Kultury w Stryszowie. Jej nieoceniony wkład w rozwijanie i upowszechnianie kultury oraz kształtowanie młodych pokoleń w zakresie edukacji kulturalnej pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Małgorzata Kowalska była nie tylko osobą zaangażowaną w pracę na rzecz lokalnej społeczności, ale także prawdziwym promotorem gminy Stryszów. Jej dbałość o zachowanie historii i tradycji naszych miejscowości była inspiracją dla wielu. Budowała relacje międzyludzkie, wspierała organizacje pozarządowe, a jej praca przyczyniła się do wzrostu prestiżu naszej gminy.

W tym trudnym czasie chcielibyśmy przekazać nasze najszczersze kondolencje dla najbliższych Pani Małgorzaty. Jej nieobecność będzie odczuwalna w naszym środowisku, ale pamięć o jej oddaniu i pracy na rzecz kultury oraz lokalnej społeczności będzie trwać zawsze.

Żegnamy Małgorzatę Kowalską z wdzięcznością za wszystko, co zrobiła dla naszej gminy i z głębokim smutkiem w sercach. Niech spoczywa w pokoju

{"register":{"columns":[]}}