W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Piesek "Stefan" do adopcji

Zdjęcie pieska

Stefan to około 2 letni piesek, który wykazuje wielką radość na widok opiekuna. Przez 2 tygodnie dał się poznać jako radosny, wdzięczny i grzeczny psiak. Uwielbia spacery, bardzo sprawnie i bez kłopotu porusza się na smyczy, nie wykazuje agresji do innych osób oraz zwierząt. Jest prawdziwym łasuchem, ale równie mocno co rytuał posiłków, ceni sobie rytuał „głasków”. Jest pieskiem wysterylizowanym, odrobaczonym i zaszczepionym. Z racji młodego wieku wykazuje chęć do nauki nowych umiejętności.

Stefan jest pod opieką Urzędu Gminy w Stryszowie od 2 tygodni. Szukamy dla Niego świadomego domu, w którym pies jest traktowany jak członek rodziny.

Obowiązuje spacer zapoznawczy, umowa adopcyjna.

Kontakt w sprawie adopcji: Urząd Gminy Stryszów, tel. 33 879 74 12 wew. 127 lub 517 017 232.  Gdy nie odbieramy, prosimy o wiadomość sms.

{"register":{"columns":[]}}