W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie o zamiarze udzielenia zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na rok 2023

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Na podstawie art. 23 ust. 1 Ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym (t.j. Dz. U. z 2022 r. poz. 1343) Wójt Gminy Stryszów ogłasza zamiar udzielenia zamówienia na świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego na terenie Gminy Stryszów.

1. Nazwa i adres organizatora publicznego transportu zbiorowego:

Gmina Stryszów, adres siedziby: 34-146 Stryszów 149.

2. Określenie przewidywanego trybu udzielenia zamówienia:

Tryb bezpośredniego zawarcia umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego - zgodnie z art. 22 ust. 1 pkt 1 ustawy o publicznym transporcie zbiorowym.

3. Określenie rodzaju transportu oraz linii komunikacyjnej, linii komunikacyjnych lub sieci komunikacyjnej, na których będą wykonywane przewozy:

Publiczny transport zbiorowy w zakresie przewozów pasażerskich na terenie Gminy Stryszów, na trasie komunikacyjnej Łękawica - Stryszów - Leśnica.

4. Przewidywana data bezpośredniego zawarcia umowy:

Grudzień 2022 roku.

5. Przewidywany czas trwania umowy o świadczenie usług w zakresie publicznego transportu zbiorowego:

Od 1 stycznia 2023 r. do 31 grudnia 2023 r.

6. Zmiana informacji:

Na podstawie art. 23 ust. 5 i 6 ustawy z dnia 16 grudnia 2010 r. o publicznym transporcie zbiorowym zastrzega się możliwość zmiany powyższej informacji.

7. Miejsce zamieszczenia niniejszego ogłoszenia:

a) Biuletyn Informacji Publicznej: https://bip.malopolska.pl/ugstryszow,

b) Strona internetowa Gminy Stryszów: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-stryszow,

c) Tablica informacyjna w budynku Urzędu Gminy Stryszów.

{"register":{"columns":[]}}