W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych

GMINA STRYSZÓW realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich w ramach projektu grantowego pn. "Małopolska Tarcza Antykryzysowa - Pakiet Edukacyjny. Cyfryzacja szkół i placówek oświatowych".

Projekt jest finansowany  w ramach 10 osi Priorytetowej Wiedza i kompetencje działanie 10.1. Rozwój Kształcenia Ogólnego, Podziałanie 10.1.6. Cyfryzacja szkół prowadzących kształcenie ogólne Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Celem projektu jest umożliwienie zdalnego nauczania w Szkołach Podstawowych na terenie gminy Stryszów.

Pozyskany przez Gminę Stryszów grant w wysokości  73 500,04 zł pozwolił na zakup 21 komputerów przenośnych z przeznaczeniem dla 5 szkół podstawowych. Zakupiony sprzęt będzie wykorzystywany przez uczniów i nauczycieli umożliwiając prowadzenie zajęć dydaktycznych w formule zdalnego nauczania w związku z zagrożeniem i skutkami COVID-19.

{"register":{"columns":[]}}