W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat w sprawie programów i dofinansowań do wymiany urządzeń grzewczych, termomodernizacji budynków lub montażu odnawialnych źródeł energi

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Szanowni Mieszkańcy, dostajemy od Państwa niepokojące informacje, iż po terenie gminy Stryszów chodzą osoby, które przekazują informacje odnośnie programów i dofinansowań do wymiany urządzeń grzewczych, termomodernizacji budynków lub montażu odnawialnych źródeł energii (m.in. mikroinstalacji fotowoltaicznej). Zdarza się, że osoby te powołują się na zawarte z tutejszym Urzędem porozumienia.

Jednocześnie nadmieniamy, że w Urzędzie Gminy funkcjonuje punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste Powietrze”, gdzie można zaczerpnąć informacji w wyżej wymienionych sprawach. Jako Gmina, jesteśmy również operatorem programu „Czyste Powietrze” na naszym terenie.

W sprawach dofinansowań zachęcamy do kontaktu z naszym ekodoradcą pod nr tel. 33 879 74 12, wew. 123.

{"register":{"columns":[]}}