W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Komunikat o braku przydatności wody do spożycia z prywatnego wodociągu Stryszów.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie znak zakazu w kształcie trójkąta z wykrzyknikiem oraz dłoń z podniesionym palcem serdecznym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem wykrzyknika napis Ostrzeżenie

Zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wadowicach, Gmina Stryszów informuje mieszkańców o braku przydatności wody do spożycia z prywatnego wodociągu Stryszów.

Informujemy mieszkańców korzystających ze wskazanego wodociągu o konieczności zaopatrzenia się w wodę z innego źródła.

Wodę zdatną do spożycia można pobierać w Stryszowskim Przedsiębiorstwie Wodociągowo-Kanalizacyjnym „Środowisko” w Stryszowie w godzinach od 7 do 15. Dodatkowo od dnia 28 listopada br. na parkingu  przez Urzędem Gminy w Stryszowie będzie podstawiona beczka z wodą w godz. 8-14.

 

{"register":{"columns":[]}}