Komunikat - brak przydatności wody z prywatnego wodociągu w Stryszowie przy składzie budowlanym.
Zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wadowicach Decyzja Nr 43/26./NK, Gmina Stryszów informuje mieszkańców o braku przydatności wody do spożycia z prywatnego wodociągu przy składzie budowlanym w Stryszowie.
Zakaz spożywania wody z tego ujęcia obowiązuje do odwołania. Woda może być używana wyłącznie do celów sanitarnych.
Informujemy mieszkańców korzystających ze wskazanego wodociągu o konieczności zaopatrzenia się w wodę z innego źródła.
Wodę zdatną do picia można pobierać w Stryszowskim Przedsiębiorstwie Wodociągowo-Kanalizacyjnym „Środowisko” w Stryszowie w godzinach od 7 do 15. Dodatkowo na parkingu Urzędu Gminy w Stryszowie będzie podstawiona beczka z wodą pitną.