W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót
wfosigw

Gmina Stryszów i Dzieci na ratunek wodzie leci!

Zdjęcie dzieci pijących wodę i grafika ziemi z kurkiem

"Gmina Stryszów i Dzieci na ratunek wodzie leci! - edukacja ekologiczna w zakresie ochrony i zrównoważonego gospodarowania zasobami wody. Zadanie współfinansowane ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie.

To już trzecia edycja projektu w naszej gminie. W tym roku zadanie obejmie realizację warsztatów dla dzieci i młodzieży w szkołach na terenie całej gminy Stryszów. Wzorem lat ubiegłych zostanie  zorganizowany również  konkurs. Celem całego projektu jest  kształtowanie prawidłowych postaw proekologicznych zmierzających do ochrony i zrównoważonego gospodarowania zasobami wody.
Projekt będzie realizowany w dniach 19-23.09.2022 r.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie dofinansował projekt kwotą 22 000,00 zł.

{"register":{"columns":[]}}