W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót
wfosigw Logo Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Rolnej Logo “Ministerstwo Klimatu i Środowiska” (Ministry of Climate and Environment) Logo składa się z białego orła, który jest polskim symbolem narodowym, oraz nazwy ministerstwa w języku polskim. Poniżej nazwy znajduje się czerwona pozioma linia.

Ekopracownia OZE w Zespole Szkolno- Przedszkolnym w Stroniu

na białym tle grafika sowy w kształcie serca i napis "Ekopracownia - zielone serce szkoły" - grafika i napis w kolorze zielonym

Dzięki zdobytemu dofinansowaniu, w naszej gminie powstanie jedna z dwóch ekopracowni w powiecie.

Ekopracownia umożliwi uczniom zdobywanie wiedzy o otaczającym świecie, poprzez możliwość wykonywania obserwacji, badań, pomiarów oraz odkrywanie świata za pośrednictwem technologii informacyjno-komunikacyjnej w tematyce odnawialnych źródeł energii i efektywności energetycznej.

Ekopracownia OZE będzie wyróżniać się funkcjonalnością, nowoczesnością oraz estetyką.

W skład wyposażenia wejdą: plansze dydaktyczne, mikroskopy z wyświetlaczami LCD, modele, zestawy doświadczalne, nowe meble. Przestrzeń zostanie odświeżona nowym kolorem, w oknach zawisną rolety a na ścianie fototapeta.

Zdjęcia (2)

{"register":{"columns":[]}}