W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Brak przydatności wody do spożycia w Stroniu i w Zakrzowie

zdjęcie przedstawia po lewej stronie znak zakazu w kształcie trójkąta z wykrzyknikiem oraz dłoń z podniesionym palcem serdecznym, po prawej stronie na beżowym tle z zarysem wykrzyknika napis Ostrzeżenie

KOMUNIKAT!!!

Zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Wadowicach SPWK Środowisko w Stryszowie informuje mieszkańców sołectwa Stronie i Zakrzów o braku przydatności wody do spożycia wodociągu Stronie.

Zakaz spożywania wody z tego ujęcia obowiązuje do odwołania.

W związku z tym, codziennie od dnia 04.08.br. pod OSP w Stroniu oraz OSP w Zakrzowie będzie podstawiona beczka z wodą, z której będzie możliwość poboru wody.  Wodę zdatną do picia można również pobierać w Stryszowskim Przedsiębiorstwie Wodociągowo-Kanalizacyjnym „Środowisko” w Stryszowie w godzinach od 7 do 15.

{"register":{"columns":[]}}