W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

2023-09-15 Zgłoszenia do programu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” – edycja 2024

Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej ogłosiło nabór wniosków do programu „Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością”, finansowanego z Funduszu  Solidarnościowego dla jednostek Samorządu Terytorialnego – edycja 2024. W związku z planowanym przystąpieniem Gminy Skąpe do tego programu, Ośrodek Pomocy Społecznej w Skąpem prosi o zgłaszanie się osób chętnych do objęcia usługą asystenta osobistego.

Zgłoszeń do programu można dokonywać w dniach od 23 do sierpnia 2023 do 15 września 2023 r. do godziny 15:00 w siedzibie Ośrodka Pomocy Społecznej w Skąpem w godzinach 7:00-15:00, pokój 4.

Regulamin dostępny na stronie:

https://niepelnosprawni.gov.pl/a,1478,nabor-wnioskow-w-ramach-programu-resortowego-ministra-rodziny-i-polityki-spolecznej-asystent-osobisty-osoby-z-niepelnosprawnoscia-dla-jednostek-samorzadu-terytorialnego-edycja-2024

Materiały

Regulamin programu "Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością" edycja 2024
{"register":{"columns":[]}}