W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Prośba do mieszkańców gminy

Logo Gminy Repki

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Repkach jest w trakcie opracowania Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2023-2027 dla Gminy Repki. Zależy nam na poznaniu opinii mieszkańców dotyczącej problemów społecznych, uzależnień, zjawiska przemocy, sytuacji osób w podeszłym wieku i niepełnosprawnych, rodzin niewydolnych wychowawczo oraz negatywnych zjawisk wśród dzieci i młodzieży, a także stopnia zaspokojenia potrzeb bytowych, rynku pracy, kulturalnych i zdrowotnych. Dla przeprowadzenia oceny sytuacji i wypracowania głównych celów oraz sposobów rozwiązania najważniejszych problemów społecznych opracowaliśmy ankietę.

Zwracamy się do dorosłych mieszkańców Gminy Repki z prośbą o wypełnienie załączonej ankiety i przekazanie do dnia 20.02.2023 r. do Gminnego Ośrodka Pomocy za pośrednictwem e-mail: gops@repki.pl, osobiście lub pocztą na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Repkach ul. Parkowa 7 08-307 Repki.

                                                                                                                                              Kierownik GOPS

                                                                                                                                               Teresa Stasiuk

Materiały

Ankieta Gminnej Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2023-2027 Gmina Repki
Ankieta​_Gminnej​_Strategii​_Rozwiązywania​_Problemów​_Społecznych​_na​_lata​_2023-2027​_Gmina​_Repki.docx 0.02MB
{"register":{"columns":[]}}