W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Wiedzą, co znaczy sztuka przetrwania

04.07.2024

W kolejnych dniach „Kreatywnych Wakacji” ośrodek kultury zaproponował dzieciom i młodzieży z terenu gminy zajęcia z zakresu survivalu. Dzięki skrupulatnie dobranym ćwiczeniom, zadaniom oraz przygodom w terenie i niespodziankom natury, uczestnicy zajęć dziś już wiedzą, co znaczy sztuka przetrwania.

Zdjęcie przedstawia zajęcia ze sztuki przetrwania odbywające się na boisku sportowym w Rabie Wyżnej

Podczas trzech dni bogatych w różnorodne zadania survivalowe dzieciaki intensywnie zdobywały zarówno wiedzę teoretyczną, jak i praktyczną na temat sztuki przetrwania w trudnych warunkach. Wszystko to pod czujnym  okiem doświadczonego ratownika górskiego i przewodnika, Stanisława Mlekodaja.

Zwieńczeniem survivalowego cyklu był wyjazd do Zakopanego do Doliny Kościeliskiej. Młodzi adepci musieli wykazać się zdobytymi umiejętnościami oraz odwagą w wymagających warunkach jaskini oraz zmierzyć się z żywiołem w postaci deszczu oraz burzy.

Wiecej zdjęć i informacji na stronie: GOK RABA WYŻNA

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}