W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

„Wianki nad Rabą”

02.07.2024

24 czerwca, w poniedziałek w Gminnym Ośrodku Kultury rozpoczął się coroczny cykl wakacyjnych zajęć „Kreatywne wakacje w gminie Raba Wyżna", który w tym roku zainaugurowało wydarzenie "Wianki nad Rabą".

Pamiątkowe zdjęcie wszystkich uczestników warsztatów

 Przy współpracy z Kołem Gospodyń Wiejskich „Rabianki” zorganizowano spacer botaniczny i warsztaty wicia wianków. Dzieci miały okazję poznać różnorodne gatunki roślin rosnących wzdłuż rzeki Raby, a także dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat ich właściwości i zastosowań w codziennym życiu. Pod czujnym okiem doświadczonych gospodyń uczestnicy tworzyli piękne, kolorowe wianki z różnorodnych kwiatów i ziół. Po zakończeniu warsztatów na dzieci czekał poczęstunek z grilla, a potem spacer nad rzekę Rabę, gdzie odbyło się tradycyjne rzucanie wianków do wody.

Wiecej zdjęć i informacji na stronie: GOK RABA WYŻNA

Zdjęcia (10)

{"register":{"columns":[]}}