W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Uroczyste Wręczenie Stypendiów dla Najlepszych Uczniów w Gminie Raba Wyżna

25.06.2024

W dniu 24 czerwca 2024 roku w sali widowiskowej GOK Raba Wyżna odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia stypendiów dla najlepszych uczniów ze wszystkich szkół podstawowych znajdujących się na terenie gminy Raba Wyżna.

Zdjęcie przedstawia Wójta Gminy pana Tomasza Rajce, przewodniczącego Rady Gminy pana Grzegorza Żądło, Kierownika ZEAS panią Ewę Miśkowiec oraz panią Pauline Świder, stojących na scenie podczas odczytywania dyplomu dla Stypendystów

To wyjątkowe wydarzenie, będące już tradycją, zgromadziło wielu młodych, utalentowanych uczniów wraz z ich rodzinami oraz dyrektorów szkół.

Stypendia przyznane zostały uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz wyróżnili się wyjątkowymi osiągnięciami w różnych dziedzinach, takich jak nauki przyrodnicze, języki obce czy sport. W tym roku nagrody otrzymało łącznie 58 uczniów, co stanowi dowód na wysoki poziom edukacji w naszej gminie. Stypendia otrzymali uczniowie z następujących szkół:

  • Szkoła Podstawowa w Rabie Wyżnej – 18 uczniów
  • Szkoła Podstawowa w Bielanka – 2 uczniów
  • Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawie – 6 uczniów
  • Szkoła Podstawowa nr 3 w Skawie – 7 uczniów
  • Szkoła Podstawowa w Podsarnie – 1 uczeń
  • Szkoła Podstawowa w Harkabuz– 1 uczeń
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sieniawie – 17 uczniów
  • Zespół Szkolno-Przedszkolny w Rokicinach Podhalańskich – 6 uczniów

Podczas ceremonii dyplomy i upominki wręczyli Wójt Gminy Raba Wyżna pan Tomasz Rajca, oraz Przewodniczący Rady Gminy pan Grzegorz Żądło. Pogratulowali również uczniom ich sukcesów i podkreślili, jak ważne jest wspieranie młodych talentów.

Tegoroczna ceremonia wręczenia stypendiów dla najlepszych uczniów w Gminie Raba Wyżna pokazała, jak wiele młodych talentów kryje się w naszych szkołach i jak ważne jest ich docenianie oraz wspieranie na drodze do dalszych osiągnięć.

 

Opracowanie i foto: Urząd Gminy Raba Wyżna

Wiecej zdjęć na stonach Szkół

 

Zdjęcia (9)

{"register":{"columns":[]}}