W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szczepienie lisów na terenie Słowacji

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Powiatowy Lekarz Weterynarii informuje, że służby weterynaryjne Republiki Słowackiej przekazały informację o planowanej akcji doustnych szczepień lisów przeciwko wściekliźnie. Odbędzie się ona w dniach od 2 do 19 kwietnia 2024 r. Szczepionka dystrybuowana będzie za pomocą samolotów z lotniska w Popradzie.
Zgodnie z informacją umieszczoną na stronie: https://www.svps.sk/zakladne_info/oralna-vakcinacia-lisok-jar-2024.asp  stosowana będzie szczepionka Lysvulpen.

{"register":{"columns":[]}}