W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Spotkanie w Urzędzie Gminy z Mistrzami Polski ministrantów i lektorów w halowej piłce nożnej ze Skawy.

02.07.2024

W dniu 01.07.2024 r. Wójt Gminy Raba Wyżna, Pan Tomasz Rajca oraz Zastępca Wójta Pan Mieczysław Kurek spotkali się z Mistrzami Polski ministrantów i lektorów w halowej piłce nożnej w kategorii Lektor Starszy, reprezentującymi Parafię Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych w Skawie. Spotkanie miało na celu uhonorowanie sportowców za ich wybitne osiągnięcia oraz promowanie sportu i aktywności fizycznej w gminie.

Spotkanie z Mistrzami Polski ministrantów i lektorów w halowej piłce nożnej ze Skawy wspólne zdjęcie

W trakcie spotkania wójt wyraził swoje uznanie dla zawodników za ich determinację, ciężką pracę i sukcesy, które przyniosły dumę zarówno parafii, jak i całej społeczności lokalnej. Wręczył opiekunowi drużyny Diakonowi Pawłowi Klasie oraz trenerowi Damianowi Buksie dyplom gratulacyjny jak również wręczył zwycięzcą skromne nagrody, które mają być symbolem uznania za ich trud i osiągnięcia.

Mistrzowie Polski podziękowali za spotkanie oraz podkreślili, jak ważna jest dla nich możliwość reprezentowania swojej małej ojczyzny na arenie krajowej. W trakcie spotkania zawodnicy mieli okazję porozmawiać z wójtem i podzielić się swoimi wrażeniami oraz planami na przyszłość. Omówiono również możliwości dalszego rozwoju sportu w gminie, a także sposoby wsparcia młodych talentów sportowych.

Na zakończenie wójt podziękował za aktywny udziału w życiu sportowym oraz zachęcał do kibicowania lokalnym drużynom, podkreślając, że sukcesy sportowe przyczyniają się do integracji społeczności oraz promocji zdrowego stylu życia.
Mistrzom Polski w składzie: Patryk Kosek, Tomasz Gacek, Mateusz Sendor, Daniel Słoński, Kacper Gackowiec, Kacper Madeja, Bartłomiej Kubiński, Konrad Wójciak, Karol Gracz, Jakub Stolarczyk, Michał Kowalczyk, Kacper Latawiec, serdecznie dziękujemy za dostarczenie wielu emocjonujących chwil i życzymy powtórzenia sukcesu w przyszłym roku.

 

Zdjęcia (20)

{"register":{"columns":[]}}