W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ogłoszenie konkursu na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie

09.02.2024

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

Termin i sposób składania ofert:

  1. Oferty należy składać osobiście lub drogą pocztową w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym i dopiskiem: „Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Harkabuzie, Harkabuz 47, 34-721 Raba Wyżna” w sekretariacie Urzędu Gminy w Rabie Wyżnej w godzinach 7:45 – 15:45 lub na adres korespondencyjny: Urząd Gminy Raba Wyżna, 34-721 Raba Wyżna 41, w terminie do dnia 26 lutego 2024 r. do godziny 15:45.

W konkursie nie  jest dopuszczalne składanie ofert w postaci elektronicznej.

O zachowaniu terminu decyduje data faktycznego wpływu oferty do Urzędu Gminy Raba Wyżna. Oferty, które wpłynął do Urzędu po upływie w/w terminu nie będą rozpatrywane.

Więcej informacji na stronie: BIP Raba Wyżna 

{"register":{"columns":[]}}