W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Niedziela Palmowa w Bielance.

28.04.2024

Podtrzymując piękną tradycję Niedzieli Palmowej sołtys Bielanki wraz radą sołecką zorganizowali konkurs na najwyższą i najpiękniejszą palmę wielkanocną. Adresatami konkursu były dzieci i młodzież z Bielanki.

Zdjęcie przedstawia uczestników konkursu z palmami pozujących do zdjęć na tle ołtarza w kościele parafialnym w Bielance

Po mszy świętej w Bielance komisja konkursowa oceniła palmy. Z uwagi na ogrom pracy i zaangażowanie, każdy z uczestników konkursu otrzymał voucher na dowolny seans filmowy w kinie Śnieżka w Rabce-Zdroju oraz czekoladę. Laureaci najwyższych miejsc otrzymali bon prezentowy do wykorzystania w Rapacz Market w Rabie Wyżnej (I miejsce – 180 zł, II miejsce – 120 zł, III miejsce – 60 zł), a osoby wyróżnione po dodatkowym voucherze.

Wszystkim uczestnikom konkursu należą się gratulacje i podziękowania za chęć pielęgnowania tej pięknej tradycji.
Nagrody sfinansowane zostały ze środków funduszu sołeckiego sołectwa Bielanka wyodrębnionego w budżecie Gminy Raba Wyżna na 2024 rok oraz z budżetu Gminnego Ośrodka Kultury w Rabie Wyżnej.

 

Zdjęcia (8)

{"register":{"columns":[]}}