W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Najpiękniejsze Palmy Wielkanocne w Rabie Wyżnej.

25.03.2024

Niedzielę Palmową w Rabie Wyżnej rozpoczęła barwna procesja z palmami.

Uczestnicy konkursu na najpiękniejszą i najwyższą Palmę Wielkanocną pozujący do zdjęcia na tle ołtarza w kościele parafialnym

         

Po mszy świętej wyróżniono najpiękniejsze, a wśród nich uhonorowano także najwyższą. Jury miało trudne zadanie, bo poziom wykonania palm był bardzo wysoki, wymagał dużego wkładu pracy i zaangażowania całych rodzin. Doceniono również wysiłek i zaangażowanie rabiańskich gospodyń. Wykonana przez gospodynie palma z kopułą przy szycie sięga 7 metrów, oparta o filary przy chórze od wczoraj ozdabia wnętrze kościoła jako znak triumfu Chrystusa, przypomina również o jego męczeńskiej śmierci.

Serdeczne podziękowania za zaangażowanie dla sołtysa Raby Wyżnej Ewy Bielarczyk, Marii Chromy z rady sołeckiej oraz księdza Krzysztofa Borysa i pań z KGW w Rabie Wyżnej.

Wszystkim dzieciakom gratulujemy i dziękujemy za liczny udział.

Więcej zdjęć na stronie: GOK


 

  

Zdjęcia (7)

{"register":{"columns":[]}}