W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Koncert UŚMIECHNIJ SIĘ Z KIEPURĄ,

 Plakat - Koncert "Uśmiechnij się z Kiepurą" w ramach programu Kultura dla Seniora,który odbędzie się 23 lutego 2024 godz 17.00 Miejskie Centrum Kultury w Nowym Targu, Aleja Tysiąclecia 37 w programie min. Pokochaj mnie, Brunetki ,Blondynki .......

W ramach programu Kultura dla Seniora, Marszałek Województwa Małopolskiego - Witold Kozłowski zaprasza na Koncert UŚMIECHNIJ SIĘ Z KIEPURĄ, który odbędzie się w piątek, 23 lutego, o godzinie 17:00 w Miejskim Centrum Kultury w Nowym Targu.

Program Kultura dla Seniora realizowany jest od 2022 roku, który Sejmik Województwa Małopolskiego ogłosił rokiem Seniora i Solidarności Międzypokoleniowej.

Pierwszą edycję programu, która odbyła się pod hasłem „40 lat minęło”, a tematyką koncertów była muzyka z polskich filmów i seriali autorstwa Jerzego „Dudusia” Matuszkiewicza.

Druga edycja w 2023 roku poświęcona była wybitnemu polskiemu tenorowi – Janowi Kiepurze. Koncerty odbywały pod hasłem „Jesień z Kiepurą”.

Więcej informacji na stronie:  malopolska.pl

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}