W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Festiwal Letnich Pikników w gminie Raba Wyżna

04.07.2024

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Raba Wyżna oraz okolic na wydarzenia zorganizowane na terenie gminy w ramach Festiwalu Letnich Pikników. W programie wiele eventów, które mamy nadzieję, zaskoczą pomysłami, niespodziankami, a przede wszystkim dostarczą, upragnionej szczególnie w okresie wakacji, rozrywki.

Plakat informujący o Festiwalach Letnich Pikników w gminie Raba Wyżna

Rozpoczynamy od Święta Bobu w Skawie, gdzie na uczestników czekają wybory Królowej i Króla Bobu, a dla najmłodszych strefa BÓBOLANDIA. Na festyny rodzinne zapraszamy do Bielanki i Harkabuza. Festyn sportowy odbędzie się w Rokicinach Podhalańskich. Za to podczas Pikniku Country w Sieniawie przeniesiemy się w klimat Dzikiego Zachodu. Do udziału w obchodach święta plonów, czyli tradycyjnych Dożynkach zapraszamy do Raby Wyżnej, Skawy, Rokicin Podhalańskich i Harkabuza.

Nie zabraknie również wrażeń kinematograficznych podczas Letniego Kina Plenerowego w Rabie Wyżnej. Z kolei piętnasta Noc w Bibliotece zapowiada się jako nie lada gratka dla miłośników literatury.

Już dziś zapraszamy  też na Koncertowy Przewrót Pałacowy przy Pałacu Głowińskich w Rabie Wyżnej. Wydarzenie za sprawą pikniku przeniesie nas do  czasów międzywojnia i wojny, a wieczorne widowisko „Spadkobiercy wolności” - światło, muzyka, taniec i śpiew zabierze w słowno-muzyczną podróż po polskich drogach do wolności. Tego wieczoru usłyszymy największe przeboje polskiej piosenki patriotycznej i rozrywkowej.

Festiwal Letnich Pikników w gminie Raba Wyżna

Szczegóły oraz plakaty dotyczące poszczególnych imprez będą regularnie umieszczane na naszym profilu na Facebooku oraz stronie internetowej.
https://www.facebook.com/GOKRabaWyzna/
https://gokrabawyzna.pl/
Zachęcamy również do śledzenia nas na bieżąco.

 

{"register":{"columns":[]}}