W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Harkabuz dzieciom

06.06.2024

3 czerwca przy Szkole Podstawowej w Harkabuzie odbył się piknik z okazji Dnia Dziecka, który obfitował w liczne atrakcje.

Zdjęcie przedstawia grupkę dzieci pozujący z nagrodami na boisku podczas imprezy z okazji Dnia Dziecka

Dzieci mogły korzystać z dmuchańców, takich jak zjeżdżalnia i dmuchany dart, a także zajadać się pysznościami przygotowanymi przez Radę Rodziców. Szczególną atrakcją była wizyta policjantów z rabczańskiego komisariatu, którzy umożliwili uczniom obejrzenie policyjnego samochodu, posiedzenie w nim oraz przymierzenie elementów policyjnego stroju.
Nie zabrakło również strażaków z OSP Harkabuz i Młodzieżowej Grupy Pożarniczej pod opieką Piotra Jagi. Dzieci miały okazję bawić się w gaszenie pożaru i obejrzeć wóz strażacki. Zarówno strażacy, jak i policjanci zaprezentowali także pokaz udzielania pierwszej pomocy, co wzbudziło duże zainteresowanie. Przedstawicielki Urzędu Gminy Raba Wyżna przygotowały stanowisko edukacyjne dotyczące ochrony powietrza i odpowiedniego gospodarowania odpadami oraz konkurs z nagrodami.
W trakcie imprezy odbywały się również rozgrywki w superdarta, w których nagrody ufundowane przez sołtysa wsi Michała Łabudę, sprawiły dzieciom wiele radości. Wśród nagród znalazły się piłki, paletki do tenisa stołowego, skakanki i inne sportowe gadżety. W imprezie wzięli również udział wójt gminy Raba Wyżna Tomasz Rajca, oraz jego zastępca Mieczysław Kurek, którzy rozdawali dzieciom słodycze.

Galeria zdjęć na stronie: GOK RABA WYŻNA

 

Zdjęcia (11)

{"register":{"columns":[]}}