W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Bezpłatne szkolenia KOWR z funkcjonowania biogazowni rolniczych

27.09.2023

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment zegara, po prawej na beżowym tle z zarysem białych punktów w kształcie owalu z napisem Wydarzenia

12 października ruszy cykl bezpłatnych warsztatów dotyczących funkcjonowania biogazowni rolniczych dla osób zainteresowanych budową takiej instalacji (rolników i inwestorów) oraz dla przedstawicieli administracji publicznej.

Warsztaty organizowane na zlecenie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa (KOWR) przez Unię Producentów i Pracodawców Przemysłu Biogazowego i Biometanowego odbędą się w określonych terminach w kilku miejscach na terenie kraju.

Więcej informacji o wydarzeniu wraz z linkami do rejestracji na szkolenia osoby zainteresowane znajdą na stronie internetowej KOWR: https://www.gov.pl/web/kowr/biogazownie-rolnicze-bezplatne-warsztaty.

{"register":{"columns":[]}}