W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zostaliśmy nominowani i starujemy w plebiscycie „Łączy nas WIELkopolskiE” z projektem „W zgodzie z naturą – prowadzenie działań ekologicznych oraz budowa ścieżek edukacyjnych"

04.10.2022

Prosimy zagłosuj na projekt „W zgodzie z naturą – prowadzenie działań ekologicznych oraz budowa ścieżek edukacyjnych na terenie Gmin: Oborniki, Rogoźno, Skoki, Kiszkowo, Gołańcz, Margonin i Szamocin”.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Zostaliśmy nominowani i starujemy w plebiscycie „Łączy nas WIELkopolskiE”. Zachęcamy do zapoznania się z ideą projektu, która znajduje się w poniższym linku

https://laczynaswielkopolskie.pl/stowarzyszenie-lokalna-grupa-rybacka-7-ryb/

Jest to dla nas wielka zaszczyt, że nasz projekt został doceniony i nominowany. Zachęcamy Państwa do głosowania

Link do głosowania

https://laczynaswielkopolskie.pl/#kategorie

Zapraszamy do obejrzenia filmu informacyjno - edukacyjnego zrealizowanego w ramach projektu.

https://www.dropbox.com/.../7ryb-audiodeskrpycja.mov...

Natalia Elmann
Biuro Stowarzyszenia LGR "7 Ryb"
ul. Kolejowa 24
62-100 Wągrowiec

{"register":{"columns":[]}}