W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zmiana na stanowisku strażnika finansów

06.02.2023

Z końcem stycznia w Urzędzie Miasta i Gminy Margonin nastąpiła zmiana na kluczowym stanowisku skarbnika Gminy Margonin.

Od lewej: przewodniczący Rady Miasta i Gminy Margonin Jerzy Staniewski, zastępca burmistrza Margonina Łukasz Malczewski, skarbnik gminy Margonin Karolina Włodarska-Wojtecka (trzymająca bukiet kwiatów), burmistrz Margonina Janusz Piechocki

Po 22 latach pracy stanowisko strażnika gminnych finansów opuściła Danuta Bogacz związana od samego początku z urzędem w Margoninie. Na grudniowej sesji burmistrz Janusz Piechocki oraz radni podziękowali ustępującej skarbniczce za ogromny trud i poświecenie jakie włożyła w to, aby Gmina była stabilna finansowo i aby mogła się dalej rozwijać. Danuta Bogacz to wzorowy urzędnik, bezgraniczne oddany pracy i niezwykle profesjonalnie podchodzący do wykonywanych obowiązków. Uroczyste pożegnanie w urzędzie miało miejsce w minionym tygodniu, gdzie wśród przyjaciół, koleżanek i kolegów we wzruszającej atmosferze podziękowano jej za współprace. Jednocześnie ona podziękowała wszystkim za wsparcie i zaufanie na jakie zawsze mogła liczyć. Przez lata stanowiła bowiem ogromny autorytet i jako znakomity fachowiec kreowała zarządzanie gminnymi finansami nie bojąc się nowości, trudnych decyzji, umiejąc analitycznie rozwiązywać problemy. Jednocześnie radni powołali na stanowisko skarbnika gminy Panią Karolinę Włodarską-Wojtecką powierzając jej to najwyższe stanowisko w gminnej strukturze finansów. Wcześniej Pani Karolina Włodarska-Wojtecka pracowała jako zastępca Głównego Księgowego w spółce Zakład Usług Komunalnych w Margoninie, gdzie także dała się poznać jako wzorowy pracownik, niezwykle zaangażowany w wykonywane obowiązki.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}