W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zarybienie Jeziora Margonińskiego 15 maja 2024

13.05.2024

Informuję, że dnia 15 maja 2024 roku, około godz. 13:00 (godzina uzależniona od przyjazdu transportu ryby) nastąpi zarybianie Jeziora Margonińskiego. Zarybienie odbędzie się zgodnie z „Operatem Rybackim dla rybackiego użytkowania wód płynących wchodzących w skład obwodu rybackiego obwodu rybackiego Jeziora Margonińskiego na rzece Margoninka – nr 1”.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Do wód jeziora wpuszczona zostanie ryba z gatunku węgorz. Zainteresowane osoby zapraszamy na teren Rybakówki w Margoninie.

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
13.05.2024 10:53 Krzysztof Maciejewski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Marek Nowaczewski
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Zarybienie Jeziora Margonińskiego 15 maja 2024 1.0 13.05.2024 10:53 Krzysztof Maciejewski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}