W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w Wielkopolskim Programie Zdrowotnym ZDROWA AORTA

12.08.2022

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w Wielkopolskim Programie Zdrowotnym ZDROWA AORTA, które odbędzie się w dniu 19.09.22r. w Wągrowcu w Poradniach Lekarskich Medicus-Bonus na ul. Przemysłowej 42.

Białe napisy na czerwonym tle: zdrowa aorta bezpłatne badanie usg aorty brzusznej, po prawej od napisów grafika przedstawiająca człowieka z zaznaczonymi naczyniami krwionośnymi i sercem. Poniżej wskazanie grupy wiekowej 50-69 lat i miejsca wykonywania badań oraz nr tel. do rejestracji: 503075095. Na samym dole logotypy dofinansowania z UE i URL www.zdrowaaorta.pl

Program badań kierowany jest do mężczyzn w wieku 50–69 lat, mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej.

Zbadaj się bezpłatnie! Wczesna diagnoza może uratować życie! Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

Zapisy na badanie:

Zapraszamy serdecznie! Zespół Zdrowa Aorta

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}