W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Zaproszenie na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w Wielkopolskim Programie Zdrowotnym ZDROWA AORTA

26.04.2022

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy mieszkańców całego powiatu chodzieskiego na bezpłatne badanie USG aorty brzusznej w Wielkopolskim Programie Zdrowotnym ZDROWA AORTA, które odbędzie się w dniu 26.04.2022r. w Poznaniu w Centrum Medycznym Arterieart, ul. Rakoniewicka 23A.

po lewej stronie urządzenie do wykonywania badań USC trzymane w dłoni okrytej przezroczystą rękawicą, w tle zdjęcie USG na monitorze, po prawej na czerwonym tle biały napis Zdrowa Aorta Regionalny Program Zdrowotny Województwa Wielkopolskiego, u dołu zdjęcia na białym tle logotyp Funduszy Europejskich, flaga Polski, herb województwa wielkopolskiego, flaga Unii Europejskiej

Program badań kierowany jest do mężczyzn w wieku 50–69 lat, mieszkających w województwie wielkopolskim. Badania te są dla pacjenta całkowicie bezpłatne, ponieważ finansowanie odbywa się z funduszy regionalnych Unii Europejskiej.

Zainteresowanie badaniami do tej pory jest ogromne, świadczy o tym liczba wykonanych badań: czasami ponad sto. W trakcie badań diagnozujemy tętniaki u pacjentów, którzy stanowią średnio 2-4% badanej grupy.

Zbadaj się bezpłatnie! Wczesna diagnoza może uratować życie! Badanie jest bezbolesne i całkowicie bezpieczne. Nie jest wymagane skierowanie od lekarza rodzinnego.

Zapisy na badanie:

  • - telefonicznie: 503 075 095
  • - e-mail: zdrowaaorta@arterieart.com (proszę podać imię, nazwisko, pesel, numer telefonu kontaktowego oraz miasto, w którym ma być wykonane badanie).
{"register":{"columns":[]}}