W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Weź udział w VI targach produktu lokalnego

22.06.2022

Zarząd Lokalnej Grupy Rybackiej „7 Ryb” zaprasza chętnych mieszkańców lub osoby działające na obszarze LGR „7 Ryb”, do zaprezentowania swoich produktów rękodzielniczych i rzemieślniczych oraz regionalnych produktów spożywczych podczas VI TARGÓW PRODUKTU LOKALNEGO – RZEKA NOTEĆ Z NATURY NAJLEPSZE, które odbędą się w Wieleniu w dniu 16.07.2022 r.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

 Stowarzyszenie zapewnia dojazd poprzez wynajęcie wspólnego autokaru dla wszystkich uczestników, który wyjedzie z Wągrowca, a koszty te pokrywane są przez ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze 2014 – 2020” - umowa o dofinansowanie 00007-6523.3-SW1500009/21/22 z dnia 28.04.2022. Stowarzyszenie zapewni także miejsce na stoisku.

Udział w targach pozwoli na promocję tradycyjnych wyrobów spożywczych, rękodzieł i innych, a tym samym obszaru Stowarzyszenia LGR „7 Ryb”. Obecni na targach wystawcy będą mogli osobiście prezentować swoje artykuły. Warunkiem uczestnictwa w targach jest przesłanie wypełnionego zgłoszenia (w załączeniu) oraz dostarczenie zgłoszonych produktów, które mogłyby zostać zaprezentowane.

Jeżeli z różnych przyczyn wystawca nie może uczestniczyć w wydarzeniu, a chciałby zaprezentować swoje produkty może wyrazić taką wolę, poprzez zgłoszenie się do stowarzyszenia i dostarczenie produktów.

Wszystkich zainteresowanych bezpośrednim udziałem w wydarzeniu prosimy o wypełnienie karty zgłoszenia i dostarczenie jej do dnia  29.06.2022 r., do godz. 14.00 do Biura Lokalnej Grupy Rybackiej „7 Ryb”, ul. Kolejowa 24, 62-100 Wągrowiec, lub wysłane e-mailem na adres: biuro@7ryb.pl.

*Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, Stowarzyszenie LGR „7 Ryb” zastrzega sobie prawo wyboru zgłoszeń.

Materiały

7 Ryb - karta zgłoszenia 6​_1
karta​_zgoszenia6​_1.docx 1.05MB
{"register":{"columns":[]}}