W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Szkolenie on-line nt. "Zewnętrzne finansowanie dla NGO, do czego nam to potrzebne?"

20.07.2022

Organizatorem szkolenia jest Związek Stowarzyszeń Pilski Bank Żywności. Spotkanie odbędzie się 29 lipca 2022 roku o godzinie 10:00 w ramach Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych finansowanego ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Plakat w formie kwadratu, na górze po lewej logo Pilskiego Banku Żywności, po prawej Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych. Na środku grafika - w okręgu wpisane zdjęcie pieniędzy, po prawej napis OBOWIĄZUJE WCZEŚNIEJSZA REJESTRACJA. Poniżej napisy: Szkolenie on-line nt. "Zewnętrzne finansowanie dla NGO, do czego nam to potrzebne?", 29 lipca 2022 roku o godzinie 10:00. Na dole napis: Zadanie finansowane ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego i logo Wojewody Wielkopolskiego.

Link do spotkania zostanie przesłany na adresy e-mail podane w formularzu rejestracyjnym. Po spotkaniu będzie możliwość umówienia się na indywidualne doradztwo odnośnie finansowania pomysłów organizacji.
Ze względów organizacyjnych prosimy o wypełnienie formularza, który znajduje się pod linkiem do 26 lipca 2022 roku. Do wszystkich osób, które się zgłoszą zostanie wysłany e-mail z linkiem do spotkania.
Przesyłam pozdrowienia i liczę na Państwa obecność.

Materiały

Formularz zaproszenia NGO - on-line 29.07.2022
Zaproszenie​_NGO​_-​_ONLINE​_29072022.pdf 0.25MB

Zdjęcia (1)

{"register":{"columns":[]}}