W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

System powiadamiania SMS – prośba o rejestrację

21.02.2022

Uprzejmie informuję iż Urząd Miasta i Gminy Margonin uruchomił System Powiadamiania SMS. Jest to bezpłatny kanał przekazu informacji skierowany do mieszkańców naszej gminy.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Urząd Miasta i Gminy Margonin decyzję o wdrożeniu Systemu Powiadamiania SMS na terenie naszej gminy podjął w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, szybsze przekazywanie informacji oraz zaznajomienie z wydarzeniami mającymi miejsce na terenie gminy.

Mieszkańcy naszej Gminy mogą się zarejestrować w systemie poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej, pod adresem: https://samorzad.gov.pl/web/gmina-margonin/system-powiadamiania-sms. Rejestracja jest w pełni darmowa, mieszkaniec nie ponosi żadnych płatności związanych z otrzymywaniem wiadomości SMS na swój telefon. Wyrażenie chęci dołączenia do systemu powiadomień oznacza pełną anonimowość. W systemie są tylko nasze dane kontaktowe tj. numer telefonu komórkowego i miejscowość zamieszkania.

Dzięki Systemowi Powiadamiania SMS jego odbiorcy otrzymają niezwłocznie pilne komunikaty z Urzędu Miasta i Gminy Margonin. To także doskonały kanał przekazu komunikatów urzędowych oraz promocji ważnych wydarzeń lokalnych, imprez kulturalnych i sportowych czy też planowanej przerwie w dostawie wody.

Urząd będzie przekazywał wyłącznie najważniejsze informacje, a ich częstotliwość nie będzie uciążliwa dla odbiorców.

/-/ Janusz Piechocki
Burmistrz Miasta i Gminy Margonin

Materiały

System powiadamiania SMS
{"register":{"columns":[]}}