W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Świadczenia pieniężne dla osób przyjmujących obywateli Ukrainy

25.03.2022

Od czwartku, 25 marca, można składać wnioski o wypłatę świadczenia pieniężnego dla osób przyjmujących obywateli Ukrainy.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Wszystkie osoby, które wsparły uchodźców zapewniając im  zakwaterowanie oraz wyżywienie mogą ubiegać się o wypłatę świadczenia w wysokości 40 zł dziennie za osobę. Wnioski przyjmuje Miejsko Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Margoninie.

Dla usprawnienia obsługi, mieszkańców Gminy Margonin ubiegających się o świadczenie, prosimy o wcześniejsze, telefoniczne umówienie wizyty w MGOPS (tel. 67 2846157).

Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
28.03.2022 07:54 Krzysztof Maciejewski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Dorota Mucha
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Świadczenia pieniężne dla osób przyjmujących obywateli Ukrainy 1.0 28.03.2022 07:54 Krzysztof Maciejewski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}