W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Ruszają zajęcia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Margoninie

07.10.2022

Ośrodek Kultury w Margoninie prowadzi szeroko zakrojoną działalność edukacyjno-kulturalną. Organizuje nie tylko koncerty i duże wydarzenia, ale skupia się także na ofercie misyjnej.

dzieci rysujące lub malujące obrazki na kartkach

Z początkiem października ruszyły zajęcia edukacyjne, prowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorów na które zapisało się jak do tej pory ponad 120 dzieci. Mimo bogatej oferty warsztatów rozwijających zainteresowania i umiejętności dzieci i młodzieży takie jak zajęcia plastyczne, ceramiczne czy instrumentalne organizatorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom zainteresowanych i do ofert stałych dochodzą nowe zajęcia. Dużym zainteresowaniem cieszą się zajęcia sportowe, dlatego też utworzono sekcję judo i fitness z elementami tańca. Nową i wyczekiwaną ofertą jest również nauka gry w szachy, oraz zajęcia instrumentalno-wokalne. Dla najmłodszych uruchomiono rytmikę z elementami baletu.

Zdjęcia (4)

{"register":{"columns":[]}}