W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Raport za 2020 r.

Na najbliższej sesji Rady Miasta i Gminy Margonin, odbędzie się debata nad raportem Burmistrza o stanie gminy Margonin za 2020 rok.

W debacie nad raportem  o stanie gminy mogą zabierać głos  mieszkańcy gminy.

Mieszkaniec, który chce zabrać głos w debacie nad raportem musi złożyć do Przewodniczącego Rady Miasta i Gminy Margonin, pisemne zgłoszenie zawierające co najmniej: imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz podpis, poparte podpisami co najmniej 20 osób, udzielających poparcia zgłaszającemu się do udziału w debacie.

Zgłoszenie składa się najpóźniej w dniu poprzedzającym dzień, na który zwołana została sesja, podczas której ma być przedstawiony raport o stanie gminy.

W debacie może brać udział do 15 mieszkańców gminy Margonin.

W związku z panującą epidemią SARS-CoV-2 (COVID-19), osoby zgłoszone do dyskusji nad raportem o stanie gminy, wpuszczane będą pojedynczo na salę sesyjną, z zachowaniem odpowiednich zasad bezpieczeństwa.

Materiały

Raport o stanie gminy za 2020 r.
Raport-2020​_06.pdf 9.54MB
Załącznik nr 1 do Raportu o stanie gminy za 2020 r.
Z​_Uchwaly​_​_1​_do​_raportu.pdf 0.11MB
Logo Biuletynu Informacji Publicznej
Informacje o publikacji dokumentu
Pierwsza publikacja:
09.02.2022 08:22 Krzysztof Maciejewski
Wytwarzający/ Odpowiadający:
Franciszek Wyrwa
Tytuł Wersja Dane zmiany / publikacji
Raport za 2020 r. 1.0 09.02.2022 08:22 Krzysztof Maciejewski

Aby uzyskać archiwalną wersję należy skontaktować się z Redakcją BIP

{"register":{"columns":[]}}