W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Projekt - Adaptacja i rozbudowa Przedszkola Samorządowego w Margoninie dofinansowany w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Wielkopolski Regionalny Program Operacyjny na lata 2014-2020

Wdrożenie inwestycji i wzrost dostępności edukacji przedszkolnej jaki nastąpi w wyniku realizacji projektu odzwierciedla założenia i cele strategii regionalnych Działania 9.3,,Inwestowanie w rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej" w ramach Osi:,, Infrastruktura dla kapitału ludzkiego"

Głównym celem projektu jest zwiększenie dostępności edukacji przedszkolnej w wyniku inwestycji w rozwój infrastruktury poprzez rozbudowę i doposażenie Przedszkola Samorządowego w Margoninie.

Realizacja projektu stanowić będzie odpowiedź na zidentyfikowane potrzeby gminy i jest komplementarna z celami projektu.

Całkowita wartość Projektu: 1 655 319,15 PLN
z budżetu środków europejskich: 963 334,58 PLN

{"register":{"columns":[]}}