W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

PIFEW 2023 - Mobilny Punkt Informacyjny - Chodzież 14.02.2023 r.

07.02.2023

Uprzejmie informuję, że Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski w Pile organizuje w dniu 14.02.2023 r. Mobilny Punkt Informacyjny w: Starostwie Powiatowym w Chodzieży w godz. 09:00 - 14:00.

zdjęcie przedstawia po lewej stronie dłonie trzymające smartfon, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Komunikat

Podczas dyżuru zainteresowani Funduszami Europejskimi będą mogli uzyskać informacje m.in. na temat:

  • dotacji i pożyczek na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej,
  • wsparcia finansowego wynikającego z bieżących harmonogramów,
  • wsparcie na szkolenia i kursy,
  • oferty Sieci Punktów Informacyjnych.

Będzie można również dowiedzieć się, jakie zasady i procedury obowiązują przy ubieganiu się o środki z Funduszy Europejskich.

Miejsce dyżuru:

Starostwo Powiatowe w Chodzieży
Wiosny Ludów 1, 64-800 Chodzież
w godzinach 09:00 – 14.00

Jednocześnie uprzejmie informuję, że w załączeniu do niniejszej wiadomości przesyłam plakaty informacyjne, promujące dane wydarzenie. Prosimy o zamieszczenie plakatów w miejscach informacyjnych oraz przesłanie informacji do innych podmiotów, aby informacja trafiła do szerokiego grona odbiorców.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do ponownego kontaktu.

Agnieszka Zaremba
Specjalista ds. Funduszy Europejskich
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich dla Wielkopolski
+48 61 65 06 233, +48 61 65 06 235

{"register":{"columns":[]}}