W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Paczki z EDP dla najmłodszych

06.12.2022

Wszystkie przedszkolaki uczęszczające do przedszkoli na terenie gminy Margonin otrzymały Mikołajkowe prezenty, dzięki współpracy gminy Margonin z firmą EDP Renewables.

Burmistrz Margonina Janusz Piechocki w czerwonym kapeluszu Mikołaja wręczający torby z prezentami ufundowanymi przez EDP dzieciom w przedszkolu

Jak co roku firma funduje najmłodszym dzieciom podarunki w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia. Podobnie jak w latach ubiegłych w akcje włączył się burmistrz Margonina Janusz Piechocki, który przekazał w Margoninie oraz w filiach w Próchnowie, Lipinach i Radwankach prezenty. Od wielu lat akcja cieszy się ogromnym uznaniem wśród rodziców i dzieci. Firma EDP  Renewables co roku przeznacza kilkanaście tysięcy złotych na upominki dla dzieci, które są następnie dystrybuowane wśród najmłodszych. Właściciel farmy wiatrowej od wielu lat konsekwentnie wspiera rozmaite organizacje pozarządowe oraz dzieci i młodzież z terenu gminy Margonin.

{"register":{"columns":[]}}