W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Na stadionie Klubu Sportowego Leśnik Margonin powstaje nowy system nawadniania boiska i zbiornik retencyjny do magazynowania „deszczówki”

03.10.2022

W dniu 13 września 2022 r. o godzinie 12:30 w siedzibie Urzędu dokonano otwarcia ofert, złożonych w odpowiedzi na zapytanie ofertowe pn.: „Budowa systemu magazynowania wody wykorzystywanej do nawadniania terenów zielonych na stadionie Klubu Sportowego Leśnik Margonin”.

Zdjęcie przedstawia po lewej stronie kobietę i mężczyznę w strojach biurowych, rozmawiających ze sobą, po prawej stronie na beżowym tle zarys grafiki z literą i oraz napis Informacja

Wykonawcą inwestycji została firma Watergreen- systems z Janikowa, która rozpocznie swoje działania na początku października. Łączna kwota inwestycji wynosi 133 000 zł brutto.

Realizacja przedsięwzięcia polegać będzie na wykonaniu systemu podziemnego magazynowania wody opadowej (montaż sieci kanalizacji deszczowej, zbierającej wodę opadową z dachu budynku, do zamontowanego w ziemi zbiornika retencyjnego) wraz z systemem rozprowadzającym, nawadniającym, a także jego montażem.

W celu rozprowadzenia zgromadzonej w zbiorniku wody, w nowo powstałej studni zostanie zamontowana nowa pompa Grundfos, która następnie będzie pompować wodę i rozprowadzać ją do systemu nawadniania, składającego się z 13 nowych zraszaczy w systemie EAGLE, które zamontowane zostaną na terenie całego boiska.

{"register":{"columns":[]}}