W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

MGOK w Margoninie otrzymał dofinansowanie na VI edycję Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego "INTERFOLK MARGONIN"

03.07.2023

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Margoninie otrzymał dofinansowanie w kwocie 27 tys. zł na realizację zadania pn. VI edycja Międzynarodowego Festiwalu Folklorystycznego "INTERFOLK MARGONIN"

zdjęcie przedstawia po lewej stronie fragment laptopa z dłońmi ułożonymi na klawiaturze, po prawej stronie grafiki na beżowym tle z zarysem kartki napis Ogłoszenie

realizowanego ze środków pozostających w dyspozycji Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Departament Narodowych Instytucji Kultury w ramach programu : "KULTURA LUDOWA I TRADYCYJNA 2023".

Wyniki naboru wraz z odwołaniami poniżej.

Materiały

https://www.gov.pl/web/kultura/kultura-ludowa-i-tradycyjna5
{"register":{"columns":[]}}