W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki. Dodatkowo, korzystanie z naszej witryny oznacza akceptację przez Państwa klauzuli przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną.
Powrót

Margonińska Karta Seniora

Program Margonińska Karta Seniora skierowana jest dla osób, którzy ukończyli 60 rok życia, są mieszkańcami i zameldowani na terenie Miasta i Gminy Margonin.

Program jest elementem polityki senioralnej realizowanym przez gminę Margonin na rzecz osób starszych. Celem Programu jest wzmocnienie aktywności społecznej i poprawa jakości życia seniorów z terenu gminy Margonin poprzez stworzenie oraz rozwijanie systemu ulg, zwolnień i rabatów umożliwiających zwiększony dostęp do ofert kulturalnych i usług.

Realizacja Programu odbywa się poprzez oferowanie przez partnerów Programu, świadczących usługi lub prowadzących sprzedaż towarów, promocji cenowych osobom, którym organizator przyznał status uczestnika Programu.

Organizator potwierdza uczestnictwo w Programie poprzez wydanie dokumentu (karty) o nazwie Margonińska Karta Seniora.

Dokumentem niezbędnym przy składaniu wniosku jest dowód osobisty osoby składającej wniosek.

Margonińska Karta Seniora wydawana jest na czas nieokreślony i oprócz informacji dotyczących Programu zawiera imię i nazwisko uczestnika Programu oraz indywidualny numer, wydawana jest  bezpłatnie do rąk wnioskodawcy.

Karta wraz z dokumentem tożsamości upoważnia uczestnika do korzystania z promocji wskazanych przez partnerów Programu.

Realizacją programu Margonińska Karta Seniora zajmuje się Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Margoninie.

Materiały

Margonińska Karta Seniora - strona informacyjna MGOPS w Margoninie
{"register":{"columns":[]}}